KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9132198
nr 913 2198
Karl Reisenbichler
(1885-1962)
Etsning, Karl Reisenbichler (1885-1962), signerad, Flöjtspelare, motivet: 12, 3 x 23, löst blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 september 2014
kl 19:20:28
22/9 13:38:51